MÖBLER / Bord / Skrivbord 16873428
nr 1687 3428
Skrivbord
omkring sekelskiftet 1900. Bredd: 111 cm, djup: 54 cm, höjd: 75 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 mars 2025
kl 20:07:47
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr